Güneş Waffle – Bebek

Hisardaki sosis ziyafetinden sonra, güzel bir boğaz yürüyüşü ve hemen ardından da kaybedilen kaloriler için Bebek’te waffle. Bu gezi, geçen ay Belgo’da waffle olmayınca, bilinç altıma kazınan waffle özlemini gerçekleştirme imkanı doğurdu.

Bebekte waffle deyince yan yana iki wafflecı arasında ikilem kaçınılmaz oluyor. Güneş’in tam önünde park yeri bulmamız ve antipopulist yaklaşım nedeniyle gidilecek yer belli oldu. Güneş’in dondurmasını da çok sevmemize rağmen, geliş amacımız waffle idi. Yılların Güneş’i şöhretini sağlayan dondurmasının yanı sıra rekabet ortamında ürün gamına waffle’ı da eklemiş. İyikide eklemiş, zira çok çok başarılı. Zaten bu mereti güzelleştiren soslar ve içindeki malzeme çeşitlerinin tazeliği ve lezzeti. Buradaki malzeme çeşidi ve lezzeti insanı şaşkınlığa uğratıyor. Batur ve ben bol malzemeli waffle’larımıza hızlı bir şekilde başlayınca, fotoğraf çekimi Selda’nın az malzemeli waffle’ına kaldı.

3 çeşit sos, her çeşit taze meyva ve şekerleme 5 ytl.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

“Güneş Waffle – Bebek” için 8 cevap

 1. Gülnur avatarı
  Gülnur

  Abbasın yeri tam olarak neredeydi, Güneşi biliyoruz, şimdi mecburiyet hasıl oldu Abbası da denemek lazım, bir WAFFLE FANI olarak….

 2. alpveege'ninannesi avatarı

  Ahmet, saka degil vallahi…bak bunu da evde yapiyoruz biz, eski wafflör (Isvecce) demirimizden (P-O’nun baba evinden geldiydi) memnun kalmayinca yenisini almistik…Hala kullanmadik , cunku hep penkek seklinde yapip yiyoruz, aklimiza getirdigin icin sagol…

 3. Ahmet avatarı

  Afiyet olsun, iyiki Türkiye’de değilsiniz yoksa restaurant sektörü çökerdi hamarat arkadaşım.

 4. recep avatarı

  tek kelimeyle harikasınız:D:D

 5. kenan avatarı
  kenan

  Kusadası’nda waffle keyfi için tek adres, Kadınlar Denizinde yer alan Cafe Waffle, ama o da Nisan-Kasım arasında çalışıyor.

 6. Ece avatarı
  Ece

  Bu mekanda waffle yemeyiniz, dün arkadaşım ve ben tartaklanarak dışarı atıldık. Sebebi ise bizi bekletiyorlar diye masamızdan kalkıp başka bir yere gitmemizdi. Dünyanın en teriyesiz ve saygısız adamlarıdır bu insanlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir